Kasutustingimused

NUTIPLANEET.EE  KASUTUSTINGIMUSED

NUTIPLANEET.EE e-poes pakutavate toodete müüjaks on Nutiplaneet OÜ, reg nr 12221108, juriidiline aadress Paju tee 70, 76407

Ostu tingimused:

Kõik hinnad on esitatud eurodes ning ilma transporditasuta.

Vali välja endale huvipakkuv toode või tooted  ja vajuta nuppu “Lisa ostukorvi”
Ostukorvi ja sinna lisatud tooted leiad ükskõik millisel lehel parasjagu oled, meie e-poe paremast ülanurgast.
Peale sobivate toodete lisamist võite asuda tellimsut vormisama. Alun veenduge, et kogused ja valitud tooted on korrektsed. Eejärel kinnitage tellimus ning valige Teile sobiv transpordiviis.  Vastavalt kliendi soovile on võimalik kaupade toimetamine Itella SmartPOSTi, Omniva pakiautomaati. Tellimuse eest on võimalik koheselt tasuda pangalingiga, pangakardiga. Makseid vahendab Maksekeskus AS

Koheselt pärast tellimuse esitamist saabub kliendi e-posti automaatne tellimuse kinnitus.

Kaupa saadame 2 korda nädalas, seega kaup saabub 2-7 tööpäeva jooksul. Üle 100 Euroste ostude korral on kauba saatmine Tasuta. Kaupa saadetakse kliendini vaid Omniva või Smartposti pakiautomaatide kaudu.

Nutiplaneen.ee annab endast parima, et lehel olevad tooted oleks saadaval vastavalt toote kirjelduses toodud andmetele. Kui selgub siiski, et soovitud toodet ei ole võimalik lubatud tarneaja jooksul kliendile toimetada, teavitab Nutiplaneet.ee meeskond sellest klienti esimesel võimalusel
Nutiplaneet.ee jätab endale õiguse tellimuse täitmisest loobuda, kui mõni toode on otsa saanud ning seda ei ole võimalik lubatud tarneaja jooksul kliendile toimetada, mispuhul on kliendil õigus tellimust muuta või tellimusest taganeda. Sellisel juhul tagastatakse 5 tööpäeva jooksul kliendile tasutud summa.

Klient on teadlk, et NUTIPLANEET.EE e-poes olevad toodete pildid on illustratiivsed, seega võib reaalses elus värv erineda.

Privaatsuspoliitika:

NUTIPLANEET.EE kogub klientide andmeid vaid ostuks vajalike toimingute tegemiseks. Kogutud andmeid ei jagata kolmandatele isikutele v.a. makset vahendav ettevõte ning transporti teostav ettevõte. Viimati nimetatule jagatakse vaid neile teenuse pakkumiseks hädavajalikke andmeid. Ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, Nutiplaneet Oü edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Toote tagastamine:

www.nutiplaneet.ee lehelt tellitud toodet on õigus tagastada 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. See tähendab, et kaup on jõudnud nimetatud aja jooksul tagasi Nutiplaneet Oü lattu, koos nõuetekohase tagastamisavaldusega või on selle perioodi jooksul esitatud kirjalik allkirjastatud lepingust taganemisavaldus, mis on edastatud emaili kaudu: info@nutiplaneet.ee. Lisatud peab olema ka ostu tõendav arve.

Toode peab olema kasutamata ning originaalpakendis. Koos tootega peab olema ostudokument ning nõuetekohane tagastamisavaldus.  Toote tagastamine toimub vaid läbi Smartposti või Omniva pakiautomaadi võrgustiku. Toode tuleb saata:

 • Smartposti Saue Maxima pakiautomaati (aadress: Saue, Ladva 1a, Saue)
 • Omniva Saue Kaubakeskuse pakiautomaati (aadress: Saue, Ridva 15)

Pakiautomaadi kaudu toote tagastamiseks vajaminev telefoninumber on  56 356 076 (antud telefon võtab vastu vaid pakiautomaadi sms-e)

Kliendipoolsed kulutused kauba tagasisaatmiseks ei kuulu hüvitamisele. Samuti ei tagasta Nutiplaneet Oü toote saatmiskulusid kliendini. Tagastamise korral tagastatakse vaid toote müügihind. Raha tagastatakse 14 tööpäeva jooksul peale toote kättesaamist kliendi tagastamisavalduses näidatud pangakonto numbrile eeldusel, et eelpool nimetatud tingimused on täidetud.

Toote pretensioonide esitamise tingimused:

Nutiplaneet OÜ poolt müüdud toodetele kehtib võlaõigusseaduse §218 lõige 2 alusel sätestatud 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Kliendil tuleb arvestada, et kui kaubal ilmneb puudus 6 kuu jooksul peale selle ostmist, siis eeldatakse, et need olid olemas juba kauba ostmise ajal, kui müüja ei tõesta vastupidist. Juriidilistele isikutele kehtib prtensioonide esitamise tähtaeg 12 kuud. Peale 6-kuulise perioodi möödumist kauba ostust tuleb tarbijal endal tõestada, et tegemist on tootmisveaga, mitte tarbija enda valest kasutamisest või loomulikust kulumisest tingitud rikkega. Akudele töökorrale kehtib kliendil õigus esitada pretensioone 6 kuu jooksul peale ostu sooritamist. Akude (droonid, nutikellad jne) garantii kaotab kehtivuse, kui seade on lastud täielikult tühjaks või hoitud külmas, mis tõttu on aku saanud põõrdumatudid kahjustusi. Nutikellade puhul tähendab see seda, et ka kella garantii on lõppenud. Ostu sooritades on klient teadlik, et akud on tule ja plahvatusohlikud ning neid tuleb laadida ning ladustada vaid selle jaoks mõeldud tulekindlaskotis või raudkapis, samuti ei tohi jätta akusid järelvalveta laadima ning laadida neid mite selleks mõeldud laadijatega. Samuti tuleb akude täitumisel koheselt eemaldada laadija vooluvõrgust, et vältida ülelaadimist.

Ostja on teadlik, et müüja ei tegele pretensiooni lahendamisega pretensioonide esitamise perioodi jooksul järgnevatel juhtudel:

 • Kui tootel on väliseid vigastusi (droonide puhul kaasa arvatud tiivikutel, kaitsmetel, jalgadel)
 • Toode on saanud niiskus või veekahjustusi
 • Toodet on avatud
 • drooni kasutamist on jätkatud peale kokkupuudet välise esemega
 • Seadme mootori või hammasrataste vahel on mustust, karvu, puru
 • Akusid on hoitud niisketes, külmades tingimustes või neid on ülelaetud või nad on saanud põrutada.
 • Seadet on avatud
 • Pole võimalik tuvastada seerianumbrit
 • Toode on tagastatud poolikus kompleksuse ning originaal pakendita
 • Tootele pole lisatud vea kirjeldust
 • Tootel puudub dokumentatsioon
 • Lisatud pole originaal arvet

Nimetatud juhtudel remonti ei teostata ning tagastakse toode kliendile.

Toote remonditingmused:

Toote tagastamine toimub vaid läbi Smartposti või Omniva pakiautomaadi võrgustiku. Toode tuleb saata:

 • Smartposti Saue Maxima pakiautomaati (aadress: Saue, Ladva 1a, Saue)
 • Omniva Saue Kaubakeskuse pakiautomaati (aadress: Saue, Ridva 15)

Pakiautomaadi kaudu toote tagastamiseks vajaminev telefoninumber on  56 356 076 (antud telefon võtab vastu vaid pakiautomaadi sms-e).

Enne toote remonti saatmist saadab ostja emaili kaudu: info@nutiplaneet.ee remonti saatmise avalduse.

Toode saadetakse peale remonti kliendile Omniva või Smartposti vahendusel. Peale remonti toote tagasi saatmine on tasuline ning maksab 4 eurot.

Klient nõustub ostu sooritades, et toote valest kasutusest tingitud remonditeenuse eest ja vahetamist vajavate detailide eest tuleb tal tasuda hinnakirjajärgset tasu. Summa suurusest teavitatakse enne remondi teostamist klienti. Samuti tuleb kliendil tasuda pakiautomaadi / kulleri transpordikulu mõlemas suunas. Kui seade pole tegelikult katki või ei soovita remonditeenust kasutada tuleb tasuda kliendil transporditeenus mõlemas suunas ja defekteerimistasu 20 eurot ühe eseme kohta. Nutiplaneet Oü ei vastuta nutiseadmete tarkvarast tingitud vigade pärast ning oskamatusest seademega ühilduvaid äppe kasutada. Meilt mitte ostetud toodete remondiga Nutiplaneet Oü ei tegele.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

 • Intress alates 0%
 • Lepingutasu alates 0 eurost
 • Periood kuni 4 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

 

Meie e-poodi NUTIPLANEET.EE kasutades nõustub klient eelpool nimetatud tingimustega.